Vážení spoluobčané,
ve čtvrtek 11. června 2026, v čase od 7°° do 17°° hodin, bude probíhat poslední kolo čipování nádob na Směsný komunální odpad.
V tento den prosíme občany, kteří nemají očipovanou popelnici na Směsný komunální odpad, aby měli své nádoby přistavené a ponechané venku po celý den,
dokud nebudou označeny nálepkou „OČIPOVÁNO“.
Zároveň žádáme občany, aby byly nádoby viditelně označeny číslem popisným příslušné nemovitosti.
Pokud máte plechovou nebo jinou technicky nevhodnou nádobu, která není určena k očipování, zajistěte si její výměnu nejpozději do 10. června 2026, aby mohla být zaevidována do systému města.
Při výměně nevhodné nádoby je nutné na Městském úřadě zrušit stávající QR kód a vyzvednout si nový QR kód k nové nádobě.
Nádoby bez RFID čipu nebude možné po 1. září 2026 zařadit do pravidelného svozu.
Děkujeme občanům za spolupráci.
Doporučujeme navštívit