Navigace

Obsah

Volnočasové aktivity

29.05.2019

Uzavření knihovny a turistického informačního centra ve středu 12. června

Upozorňujeme čtenáře a návštěvníky knihovny a turistického informačního centra, že ve středu 12.6.2019 budou knihovna a TIC uzavřeny z důvodu přerušení dodávky elektřiny. Děkujeme za pochopení.

Detail Aktuality

28.05.2019

XI. Samostatná klubová výstava německého křepeláka

V sobotu 1.6. se v areálu ATC Konopáč bude konat akce XI. Samostatná klubová výstava německého křepeláka

Detail Aktuality

22.05.2019

Nová služba v městské knihovně - Kniha z knihovny

Knihovna spustila novou službu pro širokou veřejnost s názvem “Kniha z Knihovny”. Čtenáři si mohou zakoupit kteroukoli knihu na trhu online přes portál www.knihazknihovny.cz a následně si ji vyzvednout v knihovně.

Detail Aktuality z prostředí knihovny

22.05.2019

Letní půjčovní doba v městské knihovně

Upozornění čtenářům a návštěvníkům knihovny! V období letních prázdnin (1. července - 31. srpna) mění knihovna již tradičně otevírací dobu.

Detail Aktuality z prostředí knihovny

09.05.2019

Rekonstrukce - Pokorného ulice

Rozsáhlá rekonstrukce čeká ulici Pokorného v části od křižovatky u Edenu směrem na Kostelec. V první fázi zde provede společnost Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. rekonstrukci kanalizace. Zahájení prací je plánováno na 13. květen, předpokládaný termín dokončení je konec července. V rámci akce dojde k výměně kanalizačních a vodovodních přípojek.

Detail Aktuality

09.05.2019

Uctění památky padlých ve 2. světové válce

Starosta města Josef Kozel společně s místostarostou města Tomášem Plavcem položili věnce na pietní místa k uctění památky padlým k výročí 2.světové války. Poděkování patří místním skautům (Středisko Leknín), SDH Chotěnice a veřejnosti, že se k akci spontánně připojili.

Detail Aktuality