Navigace

Obsah

22.01.2020

Ples Kozojedskeho spolku

Spolek Kozojedske tvrze vás srdečně zve na 11 společenský ples v sobotu 1.února do sokolovny v Heřmanově Městci s půlnočním překvapením od recesisticke skupiny Vnadná koza. Občerstvení zajištěno, vstupenky možno zakoupit na telefonním čísle 607667579 u paní Sadílkové. Informace na Facebooku

Detail

20.01.2020

Taneční odpoledne pro seniory začínají

Městská organizace SPOKUL HM a Komise bytová a sociální Vás zvou na Taneční odpoledne pro seniory, které se koná v neděli 26. ledna od 13 do 16 hodin v sále městské sokolovny. Vstupné je 60 Kč, věk návštěvníků není omezen. Občerstvení bude zajištěno. K tanci a poslechu zahraje kapela pana Koukala známá z Rosic u Chrasti. Přijďte se pobavit s živou hudbou!

Detail

20.01.2020

Fotbalový ples

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec si Vás dovoluje pozvat na čtvrtý fotbalový ples v sobotu 25. ledna od 20 hodin do místní sokolovny. K tanci a poslechu bude hrát skupina Borsalino. Je pro Vás připravená bohatá tombola a předtančení. Lístky si ještě můžete do pátku zakoupit v informačním centru.Těšíme se na Vás.

Detail

20.01.2020

Altaj - nejkrásnější hory Sibiře

Městské kino Vás zve v rámci cestovatelských večerů na přednášku "Altaj - nejkrásnější hory Sibiře", která se koná ve čtvrtek 23.1. od 18 hodin. Přijďte na poutavé vyprávění cestovatele Vladimíra Lemberka o jeho cestě do divoké přírody, jurt svérázného národa Altajců a na pláně s pasoucími se velbloudy a jaky a poznejte s námi nejkrásnější hory Sibiře!

Detail

20.01.2020

Koncert Lenky Filipové už brzo v sokolovně

Městská organizace SPOKUL HM Vás zve na koncert známé zpěvačky, kytaristky a šansoniérky Lenky Filipové, která se svou kapelou vystoupí již příští pátek 31. ledna od 19 hodin v sále městské sokolovny. Poslední volné vstupenky si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji v Turistickém informačním centru a on-line na webu www.spokul.cz

Detail