Navigace

Obsah

30.06.2020

Letní kino Konopáč startuje v pátek 3.7.

SPOKUL HM Vás zve do letního kina na Konopáči, které zahájí provoz v pátek 3.7. Návštěvníkům nabídne nové stánky s občerstvením a zrekonstruované lavičky. Na novém podiu se budou konat také koncerty, divadelní představení a cest. diashow. Na tyto nefilmové akce jsou již v předprodeji vstupenky za zvýhodněnou cenu. Letní kino se těší na Vaši návštěvu!

Detail

26.06.2020

okružní křižovatka

Zahájení přestavby křižovatky v Novém Dvoře na okružní

Pozitivní zpráva na závěr týdne: v nejbližší době se dočkáme zahájení výstavby okružní křižovatky v Novém Dvoře. Dnes proběhlo oficiální předání stavby a už nic nebrání zahájení akce, která se plným názvem jmenuje "I/17 Nový Dvůr u Heřmanova Městce, přestavba křižovatky na okružní".

Detail

25.06.2020

Dernisáž výstavy a beseda s Robertem Vanem

Městská organizace SPOKUL HM vás zve v pátek 26.6. od 17 hod. do Galerie Dvojdomek na dernisáž výstavy fotografií Evy Pilarové a Roberta Vana, které se osobně zúčastní známý módní a umělecký fotograf Robert Vano. Od 19 hod. bude následovat beseda v sále městského kina. Vstupenky na besedu je možné ještě zakoupit v předprodeji. Všichni jste srdečně zváni.

Detail

23.06.2020

Radka Fišarová bude hostem Večeru pod lampou

Městská organizace SPOKUL HM Vás zve do kina na další z cyklu talkshow Večer pod lampou. Ve středu 24. června bude hostem zpěvačka Radka Fišarová, známá především jako představitelka Evity a Edith Piaf. Kromě besedy o jejím životě a umělecké dráze uslyšíte v jejím podání i několik známých písní. Přijďte si do kina užít pohodový večer nejen v rytmu šansonu.

Detail

19.06.2020

Heřmanoměstecká penalta

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec informuje, že dnešní 18. ročník Heřmanoměstecké penalty je kvůli nepřízni počasí ZRUŠEN.

Detail