Navigace

Obsah

20.08.2019

Divadlo Ze mlejna - "Světáci"

Divadlo Ze mlejna srdečně zve občany na představení divadelní komedie "Světáci", které se koná tuto sobotu 24.srpna v areálu letního kina na Konopáči. Začátek představení je ve 20:30 hodin. Areál bude otevřen od 19ti hodin. Pro děti do 15. let je vstup zdarma. Divadelní soubor se těší na vaši návštěvu.

Detail

20.08.2019

Pouťový program FK Jiskra Heřmanův Městec

Fotbalový klub Vás zve o víkendu na místní stadión, kde je pro Vás připraven pouťový program. V pátek od 20 hodin začíná zábava, kde bude hrát kapela Veřejnej Bigbít. V sobotu od 17 hodin hostí dorost Lanškroun a od 20 hodin následuje zábava, na které pro vás bude hrát kapela Quattro. V neděli od 17 hodin hraje A mužstvo s Lanškrounem a poté bude diskotéka. V podělí od 17 hodin hrají staré gardy Městce a Načešic.

Detail

20.08.2019

Přes prsty - mimořádné představení

Městské kino oznamuje, že pro velký zájem diváků bylo přidáno mimořádné představení předpremiéry nové české komedie "Přes prsty", které se uskuteční také ve stálém kině v úterý 20.8. od 19 hodin. Vstupenky je možné zakoupit pouze v on-line předprodeji na www.kinohm.cz nebo v pokladně kina, která bude otevřena již od 16 hodin.

Detail

20.08.2019

Dagmar Pecková - doprodej posledních vstupenek

Městská organizace SPOKUL HM upozorňuje, že byly dány do prodeje poslední uvolněné vstupenky na koncert v rámci projektu Dagmar Pecková podporuje mladé talenty, který se koná v pátek 30.8. v synagoze. Poslední kusy vstupenek na externí koncert v rámci festivalu Zlatá Pecka lze zakoupit pouze v Turistickém infomačním centru.

Detail

19.08.2019

Exkluzivní předpremiéra české komedie na Konopáči

Městská organizace SPOKUL HM vás zve na exkluzivní předpremiéru nové české komedie "Přes prsty", kterou zakončí sezonu v Letním kině na Konopáči v úterý 20. srpna. Začátek představení je již ve 20 hodin, pokladna bude otevřena od 19 hodin. Kino promítá za každého počasí, občerstvení je zajištěno. Každý divák obdrží poukaz na nápoj zdarma.

Detail