Navigace

Obsah

Události v obci

23.07.2018

Diskotéka

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec Váz zve tento pátek na místní stadion, kde od 20 hodin začne diskotéka. Vstupné je 50 kč, hraje DJ Lukáš Motl. Pro účastníky je připravená pěnová párty.

Detail Hlášení rozhlasu

19.07.2018

Pokácení vrby u křižovatky ulic U Bažantnice a 5. května

Až pojedete směrem na Chrudim, určitě si všimnete, že je něco jinak. Vrba, kterou jsme byli zvyklí vídat u křižovatky ulic U Bažantnice a 5. května, musela být na základě doporučení odborné firmy pokácena a došlo k tomu dnes dopoledne. Ačkoli vypadala na první pohled hezky, její stav byl bohužel už havarijní, jak se můžete přesvědčit na fotce, a hrozil její pád na silnici I/17. Místo ale nezůstane prázdné, v blízké době se na jejím místě dočkáme nového javoru.

Detail Aktuality

19.07.2018

Mamma Mia - mimořádné filmové představení

Městská organizace SPOKUL vás zve do městského kina na nové pokračování amerického muzikálu "Mamma Mia! Here We Go Again", které uvede pro velký divácký zájem mimořádně také ve středu 25.7. od 18 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v informačním centru nebo rezervovat na internetové stránce www.kinohm.cz

Detail Hlášení rozhlasu

19.07.2018

Letní kino opět v zámeckém parku

Městská organizace SPOKUL vás zve k návštěvě letního kina, které tento pátek a sobotu promítá v amfiteátru zámeckého parku. V pátek 20.7. můžete navštívit rodinný fantasy film Cesta za králem trollů a v sobotu 21.7. nový český film Tátova volha. Vstupné je dobrovolné. Nenechte si ujít jedinečný filmový zážitek v bývalém letním kině v zámeckém parku!

Detail Hlášení rozhlasu

16.07.2018

Fotbalové utkání

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec Vás zve na fotbalový stadión v neděli 22.7. v 17:30 hodin, kde se utká v přípravném utkání A mužstvo s divizním mužstvem Slavoj Polná.

Detail Hlášení rozhlasu

16.07.2018

Fotbalové utkání

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec Vás zve na fotbalový stadión ve středu 18.7. v 18 hodin, kde se utká v přípravném utkání A mužstvo s divizním mužstvem z Kratonoh.

Detail Hlášení rozhlasu

13.07.2018

Hudební léto

Řk farnost srdečně zve na pokračování Hudebního léta. V neděli 22. července vystoupí s programem Vandrovali hudci Jiří Pavlica s Hradišťanem a Vlasta Redl s kapelou. Koncert se koná v areálu bývalého letního kina v zámeckém parku a začíná až v 19 hodin. V případě příznivého počasí budou zlevněné vstupenky v prodeji na místě bez nároku na místo k sezení.

Detail Hlášení rozhlasu

09.07.2018

H-CUP

V sobotu 14.7. se koná v Bažantnici 12.ročnik turnaje v malé kopané H-Cup o pohár starosty města. Začátek v 9 hodin. Přijďte podpořit místní týmy. Občerstvení zajištěno, po ukončení turnaje rockoteka. Srdečně Vás zvou pořadatelé

Detail Hlášení rozhlasu

09.07.2018

Ski Fanatic

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá příměstské tábory v Heřmanově Městci v termínu 23. – 27. 7.2018 a 30. 7. – 3. 8. 2018. Oba tábory jsou sportovně zaměřené. Přihlášení na tábory je možné na stránkách www.skifanatic.cz.

Detail Hlášení rozhlasu

29.06.2018

Otevírací doba o prázdninách v TIC Heřmanův Městec

Turistické informační centrum oznamuje, že v době letních prázdnin se opět rozšiřuje provozní doba infocentra o sobotu a neděli. Nově byla prodloužena otvírací doba, a to od 9:00 do 15:00 hodin. Současně se turistické infocentrum otevře všem turistům i o svátcích 5. a 6. července, taktéž v době od 9:00 do 15:00 hodin. Těšíme se na vás.

Detail Aktuality

19.06.2018

Hudební léto v Heřmanově Městci uvede unikátní projekt "HEJ, ROMALE!"

Po slavnostním festivalovém úvodu pokračuje festival již tuto neděli 24. června od 17 hodin unikátním projektem, který přiblíží romskou kulturu v autentickém podání romského dětského pěveckého sboru. V programu „HEJ ROMALE!“ vystoupí hudebníci České filharmonie, romské děti z Chrudimska a Vysokomýtska pod vedením paní Idy Kelarová a členové sboru Čhavorenge.

Detail Aktuality

15.06.2018

Poprask na laguně

Divadlo Ze mlejna uvádí klasickou italskou komedii, tentokrát v areálu letního kina na Konopáči, a to v pátek 6. července 2018 a v sobotu 7. července 2018 od 21.00. Vstupenky jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru. Více info na 469 625 147.

Detail Aktuality

Kalendář akcí

24.07.2018

Jurský svět: Zánik říše (3D)

Jurský svět: Zánik říše (3D)

Život si najde cestu. Další pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob, ve kterém budou dinosauři v ohrožení. Akční dobrodružný sci-fi film USA, český dabing. Prostorová 3D verze filmu.

Kino Heřmanův Městec

25.07.2018

Mamma Mia

Mamma Mia! Here We Go Again (Přidáváme!)

Další mimořádné představení! Největší letní filmová pohoda se vrací v novém pokračování. A s ní i nakažlivá nálada pohádkového řeckého ostrova, nesmrtelné hity ABBA a známí herci. Americký muzikál s českými titulky.

Kino Heřmanův Městec

25.07.2018

Po strništi bos

Po strništi bos (Letní kino na Konopáči)

Příběh o dětství a hrdinství v každém z nás. Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Oldřich Kaiser ad. v českém filmu Jana Svěráka inspirovaném dětstvím Zdeňka Svěráka.

Kino Heřmanův Městec

26.07.2018

Chata na prodej

Chata na prodej

Ivana Chýlková, David Vávra, Tereza Voříšková, Václav Kopta a další v nové české komedii o tom, co všechno se může stát, když se sejde svérázná rodina o víkendu na poslední rozlučce s chatou.

Kino Heřmanův Městec

27.07.2018

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Docela obyčejného kluka Jima, strojvůdce Lukáše a lokomotivu Emu čeká podivuhodné dobrodružství plné fantazie. Dobrodružný rodinný film natočený podle knižní předlohy autora Nekonečného příběhu. Film Německa, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

27.07.2018

Největší showman

Největší showman (Letní kino v zahradě za sokolovnou)

Když se nemožné stane skutečností. Hugh Jackman v originálním romantickém muzikálu inspirovaném životem muže, který díky své energii a vizionářství stvořil showbyznys. Film USA s českým dabingem.

Kino Heřmanův Městec

28.07.2018

Fakjů, pane učiteli 3

Fakjů, pane učiteli 3 (Letní kino v zahradě za sokolovnou)

Samozvaný učitel je zpět. Silnější než dříve, plný odhodlání a touhy dostat ze svých studentů to nejlepší, co v nich ještě zbývá. Uspěje při záchraně školy a jejích chovanců? Další pokračování úspěšné série komedií. Film Německa, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

31.07.2018

Žalman aneb Naslouchám tichu Země

Žalman aneb Naslouchám tichu Země

Folkový písničkář Pavel Žalman Lohonka je dnes už legendou. V novém českém inscenovaném dokumentu se seznámíte s jeho životním příběhem a důvody jak a proč se legendou stal.

Kino Heřmanův Městec

31.07.2018

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu (Letní kino v zahradě za sokolovnou)

Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, humoru i kouzel. Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu. Ruský animovaný film, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

01.08.2018

Hastrman

Hastrman (Letní kino Konopáč)

Příběh jedné lásky, jedné vášně a jedné krajiny ve filmu Čestmíra Kopeckého a Ondřeje Havelky. Romantický thriller s Karlem Dobrým v hlavní roli vznikl na motivy oceňovaného románu Miloše Urbana.

Kino Heřmanův Městec

02.08.2018

Úžasňákovi 2 (3D)

Úžasňákovi 2 (3D)

Oblíbená rodina superhrdinů se vrací a s ní přichází nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán. Animovaný dobrodružný film USA, český dabing. Prostorová 3D verze filmu.

Kino Heřmanův Městec

02.08.2018

Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

Tom Cruise se vrací jako agent Ethan Hunt v šestém pokračování série akčních filmů. Dobrodružný akční thriller USA. České titulky.

Kino Heřmanův Městec

03.08.2018

Úžasňákovi 2 1

Úžasňákovi 2

Oblíbená rodina superhrdinů se vrací a s ní přichází nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán. Animovaný dobrodružný film USA, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

03.08.2018

Jumanji

Jumanji: Vítejte v džungli! (Letní kino v zahradě za sokolovnou)

Dwayne Johnson jako odvážný dobrodruh, který je se svými přáteli vtažen do světa staré videohry. Hry, kterou nelze jen hrát, ale musí se přežít. Rodinný dobrodružný fantasy film USA, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

04.08.2018

Pračlověk

Pračlověk (Letní kino Konopáč)

Vyhraje doba kamenná nebo doba bronzová? Animovaná dobrodružná komedie o střetu civilizací od tvůrců filmů Slepíči úlet, Wallace a Gromit a Ovečka Shaun. Britský rodinný film, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

07.08.2018

Dvě nevěsty a jedna svatba

Dvě nevěsty a jedna svatba (Letní kino v zahradě za sokolovnou)

Anna Polívková, Jan Dolanský, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Ester Geislerová a další v nové romantické komedii Tomáše Svobody (Hodinový manžel) o jedné typické městské singl.

Kino Heřmanův Městec

08.08.2018

Úsměvy smutných mužů

Úsměvy smutných mužů

Dáš si ještě jedno? David Švehlík, Jaroslav Dušek, Simona Babčáková a Jaroslav Plesl v tragikomedii o chlastu, vůli a vesmíru. Nový český film Dana Svátka podle knižní předlohy Josefa Formánka.

Kino Heřmanův Městec

08.08.2018

Čertoviny

Čertoviny (Letní kino Konopáč)

Po čertech hezká pohádka. Jakub Prachař, Oldřich Navrátil, David Gránský a další v nové české pohádce Zdeňka Trošky.

Kino Heřmanův Městec

09.08.2018

Pat a Mat znovu v akci

Pat a Mat znovu v akci

Dva známí kutilové a jejich nové příběhy v kině. Přináší zábavu na ostří šroubováku a legraci až se hřebíky budou prohýbat. Doma to ale raději nezkoušejte! Animovaný rodinný film Marka Beneše.

Kino Heřmanův Městec

09.08.2018

Mamma Mia

Mamma Mia! Here We Go Again

Největší letní filmová pohoda se vrací v novém pokračování. A s ní i nakažlivá nálada pohádkového řeckého ostrova, nesmrtelné hity ABBA a známí herci. Americký muzikál s českými titulky.

Kino Heřmanův Městec