Obsah

Soutěž - Lovci perel

Typ: ostatní | Knihovna
potopte se do hlubin příběhů...

Městská knihovna Heřmanův Městec se zapojila do projektu Knihovny města Hradce Králové Lovci perel. Jedná se o hru pro děti, které rády čtou. Soutěž bude v naší knihovně probíhat od 1.2. do 30.11. 2019.

Děti si vyberou ze seznamu knih tituly (perlorodky), které jsou v knihovně speciálně označeny. Po přečtení knihy zodpoví otázky na pracovním listě, který obdrží současně se zapůjčenou knihou. Za správně zodpovězené povinné otázky získají perlu. Pracovní list dále obsahuje i nepovinné otázky. Za jejich zodpovězení obdrží soutěžící další perlu. Na konci soutěže vyhlásíme nejlepší lovce perel a uspořádáme jarmark, kde si všichni lovci mohou získané perly směnit za zboží. Bližší informace poskytneme v knihovně nebo na našich stránkách.

PRAVIDLA HRY - LOVCI PEREL

Soutěžit můžeš od 1.2.2019 – 30.11.2019

1. Chceš-li se stát lovcem perel, přihlas se v knihovně. Pokud nemáš průkazku do knihovny, tak se nejprve musíš zaregistrovat jako čtenář.

2. Najdi si na regálech knihu, která je označena jako PERLORODKA.

3. Chceš-li získat prostřednictvím této knihy perlu, vyplň správně hrací kartu,   alespoň její hlavní část. Pokud ti ji tvá knihovnice nenabídla, řekni si o ni.

4. Otázky z karty si přečti dřív, než se začteš do knížky.

5. Vyplněnou kartu odevzdej u knihovnic ke kontrole a dostaneš krásnou perlu. Za každou zodpovězenou nepovinnou otázku perlu navíc.

POZOR!!!

6. Podmínkou získání perly je nejen vyplnění karty, ale také vrácení této knihy do 1 měsíce!

7. Při návštěvě knihovny si smíš odnést domů maximálně 1 knihu označenou jako PERLORODKA.

 

Nejúspěšnější čtenáři budou odměněni.


Vytvořeno: 30. 1. 2019
Poslední aktualizace: 30. 1. 2019 14:26
Autor: Ondřej Baumgartner