Navigace

Obsah

Volnočasové aktivity

26.06.2020

Zahájení přestavby křižovatky v Novém Dvoře na okružní

Pozitivní zpráva na závěr týdne: v nejbližší době se dočkáme zahájení výstavby okružní křižovatky v Novém Dvoře. Dnes proběhlo oficiální předání stavby a už nic nebrání zahájení akce, která se plným názvem jmenuje "I/17 Nový Dvůr u Heřmanova Městce, přestavba křižovatky na okružní".

Detail Aktuality

11.05.2020

Vydávání kompostérů a nádob na tříděný odpad

Vydání nádob na tříděný odpad a kompostérů bylo přerušeno nouzovým stavem již před dvěma měsíci. Aktuální vývoj situace umožňuje ve vydávání pokračovat. Pokud jste si před nouzovým stavem nestihli nádoby vyzvednout, budou pro vás pracovníci města k dispozici v pátek 22. května od 14:00 do 18:00 v budově sousedící se sběrným dvorem.

Detail Aktuality

20.04.2020

#KnihovnyPROTIviru

Milí čtenáři, předáváme Vám informaci z Moravské zemské knihovny v Brně: A je to tady! Spouštíme webového průvodce elektronickými zdroji #KnihovnyPROTIviru. Vše podstatné, co potřebujete pro psaní diplomky nebo pro trávení volného času, když jsou knihovny zavřené, máte dostupné jednoduše a přehledně z jednoho místa.

Detail Aktuality z prostředí knihovny

09.03.2020

Zákaz návštěv v domově pro seniory

Domov pro seniory Heřmanův Městec (ul. U Bažantnice) oznamuje občanům, že počínaje dnem 10.3. je v domově do odvolání vyhlášen zákaz návštěv.

Detail Aktuality

02.03.2020

Čtenářská amnestie

Knihovna Heřmanův Městec vyhlašuje čtenářskou amnestii na pozdě vrácené knihy. Těm, kteří v době od 16. do 31. března 2020 vrátí vypůjčené knihy, odpustí knihovna pokutu za jejich pozdní vrácení. Amnestie je vyhlášena při příležitosti celorepublikové akce Březen – měsíc čtenářů.

Detail Aktuality z prostředí knihovny

26.02.2020

Prodej vyřazených knih

Městská knihovna Heřmanův Městec pořádá prodej vyřazených knih. Prodej bude probíhat v běžnou otevírací dobu po celý březen. Přijďte si během celého března vybrat vyřazené knihy - 5 Kč/ks Za knihovnu Lenka Jablečníková, Jana Šmídová

Detail Aktuality z prostředí knihovny