Navigace

Obsah

03.07.2020

Hrátky s čertem na Konopáči

Divadlo Ze mlejna srdečně zve všechny občany na divadelní představení pohádkového příběhu Jana Drdy HRÁTKY S ČERTEM, které se koná v pátek 10. a v sobotu 11.7. v areálu Letního kina Konopáč. Začátek představení je ve 21 hod. Pro děti do 10 let je vstup zdarma. Pokladna i občerstvení jsou otevřeny 1 h. před začátkem. Divadelní soubor se těší na vaši návštěvu.

Detail

02.07.2020

H-cup 2020

V sobotu 11.července se koná 14.ročnik turnaje v malé kopané H-Cup na hřišti v Bažantnici v Heřmanove Městci. Začátek v 9.00, po ukončení turnaje bude rockoteka pro všechny, vstup zdarma. Přijďte fandit místním mužstvům. Bohaté Občerstvení zajištěno. Srdečně Vás zvou pořadatelé.

Detail

30.06.2020

Letní kino Konopáč startuje v pátek 3.7.

SPOKUL HM Vás zve do letního kina na Konopáči, které zahájí provoz v pátek 3.7. Návštěvníkům nabídne nové stánky s občerstvením a zrekonstruované lavičky. Na novém podiu se budou konat také koncerty, divadelní představení a cest. diashow. Na tyto nefilmové akce jsou již v předprodeji vstupenky za zvýhodněnou cenu. Letní kino se těší na Vaši návštěvu!

Detail

26.06.2020

okružní křižovatka

Zahájení přestavby křižovatky v Novém Dvoře na okružní

Pozitivní zpráva na závěr týdne: v nejbližší době se dočkáme zahájení výstavby okružní křižovatky v Novém Dvoře. Dnes proběhlo oficiální předání stavby a už nic nebrání zahájení akce, která se plným názvem jmenuje "I/17 Nový Dvůr u Heřmanova Městce, přestavba křižovatky na okružní".

Detail

25.06.2020

Dernisáž výstavy a beseda s Robertem Vanem

Městská organizace SPOKUL HM vás zve v pátek 26.6. od 17 hod. do Galerie Dvojdomek na dernisáž výstavy fotografií Evy Pilarové a Roberta Vana, které se osobně zúčastní známý módní a umělecký fotograf Robert Vano. Od 19 hod. bude následovat beseda v sále městského kina. Vstupenky na besedu je možné ještě zakoupit v předprodeji. Všichni jste srdečně zváni.

Detail