Navigace

Obsah

Události v obci

19.06.2019

Oslavy 20 let hokejbalu v Heřmanově Městci

Hokejbalový klub Ježci Heřmanův Městec zve všechny fanoušky hokejbalu tuto sobotu 22.června na Ježkovku. Od 17ti hodin zde bude probíhat oslavný den věnovaný 20 letům organizovaného hokejbalu u nás. Přijďte se pobavit a seznámit s Ježky všech kategorií od 5 let po dospělé muže i ženy. Občerstvení je připraveno pro všechny návštěvníky oslav zdarma!

Detail Hlášení rozhlasu

19.06.2019

Zahájen předprodej vstupenek na podzimní akce

SPOKUL HM oznamuje, že byl zahájen předprodej vstupenek na plánované podzimní akce. V informačním centru nebo on-line na webu www.spokul.cz si můžete zakoupit vstupenky např. na koncert skupiny Katapult, koncert Žalman a spol., divadelní komedii "Domácí štěstí" s Ivou Huttnerovou nebo divadelní představení "Vím, že víš, že vím" se Simonou Stašovou.

Detail Hlášení rozhlasu

19.06.2019

Letní kino v zámeckém parku

Městská organizace SPOKUL HM vás zve promítání letního kina, které se koná v amfiteátru v zámeckém parku. V pátek 21.6. můžete navštívit hudební film Bohemian Rhapsody a v sobotu 22.6. českou komedii Ženy v běhu. Vstupné je dobrovolné, občerstvení zajištěno. Přijďte si vychutnat skvělou atmosféru zámeckého parku. Letní kino promítá za každého počasí.

Detail Hlášení rozhlasu

17.06.2019

Hudební léto

Festival Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje srdečně zve na externí koncert Řiditel autobusu souboru The TAP TAP Jedličkova ústavu v Praze s uměleckým vedoucím Šimonem Ornestem. Uskuteční se v neděli 23. 6. od 17 hodin v amfiteátru bývalého letního kina v zámeckém parku. Předprodej vstupenek v síti Ticketporal nebo na místě před koncertem.

Detail Hlášení rozhlasu

17.06.2019

Heřmanoměstecká penalta

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec Vás zve v pátek 21.6.od 17 hodin na 17. ročník Heřmanoměstecké penalty. Prezentace bude probíhat od 15:30 do 16:45 hodin. Hraje se o hodnotné ceny. Hudba a občerstvení zajištěno. Pro děti je připraveno malování na obličej od Petry Kohoutové.

Detail Hlášení rozhlasu

17.06.2019

Spolek VESELO - letní tábor

Spolek VESELO (pro malé i velké) Heřm. Městec oznamuje, že se uvolnila 2 místa na jejich táboře od 30. 6. do 12. 7. 2019. Pro informace volejte p. Řehákovou na čísle 608 864 648.

Detail Hlášení rozhlasu

14.06.2019

Na kávu se starostou 2/2019

Starosta města Heřmanův Městec Josef Kozel si vás dovoluje pozvat na tradiční osobní setkání na téma život ve městě z cyklu „Na kávu se starostou“, tentokrát na téma Městská policie. Setkání se uskuteční v kavárně Kamarád v pondělí 24.06.2019 od 17ti hodin.

Detail Hlášení rozhlasu

14.06.2019

Vítání prázdnin + Létá celá rodina

Vítání prázdnin a Létá celá rodina, to je tradiční odpoledne plné her a soutěží pro děti, na kterém si mohou vysoutěžit spoustu pěkných cen. Budete se moci svézt na ponících nebo si vyrobit vlastní letadlo a uskutečnit svůj první let. Přijďte v neděli 23. června od 14 hodin na fotbalové hřiště. Těší se na vás Heřmani, FK Jiskra, Veselo, Svaz žen a Modelářský klub.

Detail Hlášení rozhlasu

29.05.2019

Uzavření knihovny a turistického informačního centra ve středu 12. června

Upozorňujeme čtenáře a návštěvníky knihovny a turistického informačního centra, že ve středu 12.6.2019 budou knihovna a TIC uzavřeny z důvodu přerušení dodávky elektřiny. Děkujeme za pochopení.

Detail Aktuality

28.05.2019

XI. Samostatná klubová výstava německého křepeláka

V sobotu 1.6. se v areálu ATC Konopáč bude konat akce XI. Samostatná klubová výstava německého křepeláka

Detail Aktuality

22.05.2019

Nová služba v městské knihovně - Kniha z knihovny

Knihovna spustila novou službu pro širokou veřejnost s názvem “Kniha z Knihovny”. Čtenáři si mohou zakoupit kteroukoli knihu na trhu online přes portál www.knihazknihovny.cz a následně si ji vyzvednout v knihovně.

Detail Aktuality z prostředí knihovny

22.05.2019

Letní půjčovní doba v městské knihovně

Upozornění čtenářům a návštěvníkům knihovny! V období letních prázdnin (1. července - 31. srpna) mění knihovna již tradičně otevírací dobu.

Detail Aktuality z prostředí knihovny

Kalendář akcí

26.06.2019

Petr Dohnal - herec a ředitel divadla

Večery pod lampou – Petr Dohnal - představení zrušeno

Omlouváme se, ale z technických důvodů je toto představení zrušeno. Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě předprodeje.

Kino Heřmanův Městec

28.06.2019

Tajný život mazlíčků 2

Tajný život mazlíčků 2

Z velmi úspěšného prvního dílu víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. V pokračování zjistíte, jak se vaši miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. Animovaná rodinná komedie USA. Český dabing. = HIT - na tento film nelze provádět rezervace míst. =

Kino Heřmanův Městec

28.06.2019

Yesterday

Yesterday

Všichni zapomněli, že existovali Beatles. Všichni kromě Jacka. Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle (Milionář z chatrče) a scenárista legendárních komedií Richard Curtis (Láska nebeská), spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Britský film s českými titulky. = HIT - na tento film nelze provádět rezervace míst. =

Kino Heřmanův Městec

29.06.2019

Aladin

Aladin

Vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Rodinný fantasy film USA, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

07.06.2019 - 07.07.2019

Štěpán Bartoš - Navzdory zapomnění 3

Štěpán Bartoš - Navzdory zapomnění

Výstava fotografií Štěpána Bartoše, která zachycuje židovské památky Pardubického kraje. Kromě samotného města Heřmanův Městec, kde dříve sídlil rabinát, zavítáme prostřednictvím fotografií také do Dřevíkova, Hlinska, Hoješína, Hroubovic, Luže, Přelouče, Přestavlk a Zájezdce.

SPOKUL HM, p.o.

03.07.2019

Psí poslání 2

Psí poslání 2

Některá přátelství jsou věčná. Pokračování úspěšného rodinného filmu, ve kterém nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Film USA, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

03.07.2019

Rocketman

Rocketman

Hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždy zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil. Životopisné hudební drama USA a V.B., české titulky.

Kino Heřmanův Městec

04.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova (3D)

Spider-Man: Daleko od domova (3D)

Po událostech filmu Avengers: Endgame musí Spider-Man čelit novým výzvám ve světě, který se navždy změnil. Akční dobrodružný sci-fi film USA, český dabing. Prostorová 3D verze filmu.

Kino Heřmanův Městec

05.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova

Spider-Man: Daleko od domova

Po událostech filmu Avengers: Endgame musí Spider-Man čelit novým výzvám ve světě, který se navždy změnil. Akční dobrodružný sci-fi film USA, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

10.07.2019

X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix

Fénix povstane. X-Meni padnou. Jean Grey, která pochází z řad X-Menů, je zasažena neznámou kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. Zrodila se Dark Phoenix. Akční dobrodružný sci-fi film USA. Český dabing.

Kino Heřmanův Městec

10.07.2019

Čertí brko

Čertí brko (Letní kino Konopáč)

Láska prochází i peklem! Jan Cina, Ondřej Vetchý, Jan Budař, Václav Kopta a další v nové české pohádce. Rodinná pohádková komedie plná humoru a satirické nadsázky.

Kino Heřmanův Městec

11.07.2019

Johnny_English

Johnny English znovu zasahuje (Letní kino za sokolovnou)

Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě? Rowan Atkinson (Mr. Bean) v akční komedii. Český dabing.

Kino Heřmanův Městec

12.07.2019

Willy a kouzelná planeta

Willy a kouzelná planeta

Nejvesmírnější dobrodružství. Malý Willy cestuje s rodiči vesmírem. Po nehodě vesmírné lodi se sám dostává na neznámou, divokou planetu. Rodinný animovaný film Francie. Český dabing.

Kino Heřmanův Městec

12.07.2019

Annabelle 3

Annabelle 3

Posedlí zlem. Pokračování velmi úspěšné hororové série, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Horor USA, české titulky.

Kino Heřmanův Městec

12.07.2019

Trabantem tam a zase zpátky

Trabantem tam a zase zpátky (Letní kino Konopáč)

Velká cesta kolem světa končí! Poslední výprava žlutých trabantů v čele s energickým cestovatelem Danem Přibáněm definitivně dokazuje, že není třeba drahých terénních vozů, aby člověk projel celý svět a zažil jeden z nejdojemnějších návratů.

Kino Heřmanův Městec

13.07.2019

Neviditelné

Neviditelné

Citlivý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty největší překážky. Komedie Francie, české titulky.

Kino Heřmanův Městec

13.07.2019

Tajný život mazlíčků 2

Tajný život mazlíčků 2 (Letní kino Konopáč)

Z velmi úspěšného prvního dílu víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. V pokračování zjistíte, jak se vaši miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. Animovaná rodinná komedie USA. Český dabing.

Kino Heřmanův Městec

15.07.2019

Yesterday

Yesterday (Letní kino Konopáč)

Všichni zapomněli, že existovali Beatles. Všichni kromě Jacka. Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle (Milionář z chatrče) a scenárista legendárních komedií Richard Curtis (Láska nebeská), spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Britský film s českými titulky.

Kino Heřmanův Městec

16.07.2019

Jak vycvičit draka 3 (3D)

Jak vycvičit draka 3 (Letní kino za sokolovnou)

Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí v pokračování úspěšné animované série. Společně budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidskodračího společenství. Dobrodružný animovaný film USA, český dabing.

Kino Heřmanův Městec

17.07.2019

Uzly a pomeranče

Uzly a pomeranče

Jen jedna láska je první. Láska k dívce, zauzlovaný vztah k otci, síla a něha věnovaná malé sestře a stádo koní. To je příběh o šťastném i bolestném dospívání v odloučenosti a kráse Lužických hor. Romantické drama Česka, Slovenska a Německa.

Kino Heřmanův Městec